ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Nová řada MR International  O našich vynikajících solárních produktech. Pokud hledáte nejvyšší kvalitu opalovacích výrobků,...

KONTAKTY

Sun World s.r.o.
Šafránkova 1238/1,
15500, Praha 13
tel: +420 777 653 501
info(a)sunworld.cz
Fakturační adresa: Sun World s.r.o.
Karla Engliše 3211/1, 15000, Praha 5

Nová řada MR International


 

O našich vynikajících solárních produktech.

Pokud hledáte nejvyšší kvalitu opalovacích výrobků, nezapomeňte na MR International. Naše opalovací krémy, bronzery, kondicionéry na pokožku, výrobky bez slunce a zvlhčovače kombinují, aby vytvořily perfektní opalovací roztok.

 

Naše mise

V MR International máme jen jednu misi a to vám pomůže "Vyhleď a poctí to své nejlepší". Naše vzorce představují nejnovější technologie opalování a péče o pokožku. Hledáme zemi, abychom objevili a vyvinuli nejlepší kombinaci ingrediencí a formulací, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů opalování a co nejlépe péči o Vaši pokožku.

 

Naše výrobky

Technologie opalování a péče o pokožku byla vynalezena za posledních 20 let více než v předchozích 2000 letech. Naším cílem je zajistit, aby naše produkty obsahovaly nejpokročilejší složky pro opalování a péči o pokožku, které vám pomohou vypadat a cítit to nejlepší. Víme, že když se podíváte na své nejlepší, vypadá to nejlepší!