Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 9:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
31.05.2021
Nově nabízíme služby Zásilkovny
Do seznamu naších doprávců a vydejných míst jsme přidali službu Zásilkovna !!! Cena vyzvednutí objednávky z výdejných míst začína od 55,- Kč.Doručuje... číst celé
01.05.2018
Nově nabízíme platbu online !!!
Způsob platby je rozšířen o online platbu ThePay. Platit předem můžete několika způsoby, ten nejbezpečnější je Online platba kartou. Nejrychlejší a ne... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Spojení přes sociální sítě

Facebook ikonaInstagram ikonaGoogle ikonaYoutube ikona

Plaťte bezpečně !!!

 ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

  1. Úvod
  2. Obnova kolagenu

Obnova kolagenu

Vazivová tkáň a kolagen

Vazivo, jinak též pojivová tkáň, obepíná celé naše tělo. Je složeno z buněk a mezibuněčné hmoty.Tato hmota se skládá hlavně z kolagenů (strukturních proteinů) a tekutin. Vazivová tkáň je síťově propletena a slouží jako elastické pouzdro a podpůrná tkáň mezi buňkami, orgány, částmi orgánů a také v kůži, kostech, ve stěnách cév, chrupavkách, šlachách a vazech. 

Pojivová tkáň má zásadní význam a slouží jako: 

Podpůrný systém

Spojovací systém

Ochranný systém

Informační systém

Přepravní systém

Zásobovací systém

Kolagen představuje základní stavební hmotu vazivové tkáně. Je tvořen mimořádně tenkými vlákny, která jsou vzájemně propletena jako lana. Tato vlákna mají délky a tloušťky nanometrických rozměrů a tvoří trojrozměrné sítě. Kolagen typu I, v organismu nejvýznamnější i nejhojněji zastoupený, se nalézá v pleti (škáře), cévách, vazech, šlachách a kostech. Je nejčastěji provázen kolagenem typu III, který najdeme také v kůži a orgánech. Kolagen typu IV tvoří v kůži napnuté vrstvy tkáně odolné vůči roztržení. Nedostatek kolagenu se projevuje mimo jiné zrychleným stárnutím pleti, ochablostí svalů, šlach a vazů, zvýšeným rizikem osteoporózy a všeobecnou ochablostí pojivové tkáně.

Pojivová tkáň s přibývajícím věkem ochabuje, což se na pokožce zevně projevuje tvorbou drobných a hlubších vrásek především v oblasti obličeje a dekoltu. Destrukce kolagenových a elastenních vláken v kůži (škáře) vede ke ztrátě její pružnosti. Lze to vysvětlit přirozeným procesem stárnutí, tedy genetickým naprogramováním, avšak svou roli zde hrají i vlivy prostředí.

Některé kožní buňky mohou být k produkci kolagenu, elastinu a speciálních enzymů, nezbytných pro zlepšení struktury kůže, stimulovány. Tento proces, který se uskutečňuje ve stěnách drobných krevních cév, způsobuje napínání a zpevňování pokožky, podporuje příjem kyslíku kůží a její detoxikaci. Zlepšuje se příjem vlhkosti a také schopnost vlhkost v pokožce udržet. Kromě toho se významně zvyšuje regenerace a tvorba nové zdravé pokožky. Tyto procesy a zesílení kolagenové sítě jsou podporovány světelnými vlnami v oblasti vlnové délky 633 nm.

Anti-Aging - Lamp 

Vysoce výkonná KOLAGENÁRIA s unikátními trubicemi Collagen Plus10 působí vlnovou délkou 633 nm při optimálním výkonu záření. Tato část spektra je důležitá pro povzbuzení kolagenové struktury v kůži (škáře). Pleť se napne a drobné i hlubší vrásky se vyplní. Není to UV záření ani laser, je to světelná terapie!

 K regeneraci a obnovení struktury potřebuje pokožka svůj čas. Ošetření s použitím Collagen Plus10 je třeba provádět po dobu nejméně 8-10 týdnů. Počáteční doba ozáření by neměla přesáhnout 10 minut denně a lze ji zvýšit maximálně na 20 minut denně.

Výsledkem zvýšené tvorby nových vláken není pouze stimulace kožních buněk, pleť se také vyhladí a vypadá opticky mladší a svěžejší. Tmavé kruhy pod očima zmizí, velikost pórů se zmenší, otoky se vstřebají. Funkce samohojení a regenerace buněk se znatelně zvýší.

Otázky a odpovědi - Světelná terapie proti stárnutí s Collagene plus10

Jaké výsledky mohu očekávat v průběhu Timeless Therapy?

Výsledky závisí na četnosti, dlouhodobosti a kontinuitě procesu.

10 procedur zaručuje vitalizaci a ochranu. Kůže se vzpamatovává a začíná se uzdravovat. 20 procedur pleť regeneruje a čistí. Kůže vypadá svěžejší, obsah vlhkosti se zvyšuje. 30 procedur přináší pevnost a tonizaci. Kůže obnovuje svou pevnost a elasticitu.

Jak často a jak dlouho bych se měl(a) vystavovat světlu?

Nejlepších výsledků je dosaženo po 10 až 20 minutovém ošetření a to 2 až 3× v týdnu. Záleží také na požadovaných výsledcích a na individuální reakci kůže. 10 ošetření během 3-4 týdnů, 20 ošetření během 6-8 týdnů nebo 30 ošetření během 10-12 týdnů. Po skončení kúry je doporučena udržovací terapie 1× týdně!

Kdy uvidím výsledky?

Každá kůže reaguje odlišně. Záleží na věku, typu pleti a životním stylu jedince. Většinou je viditelné zlepšení kůže po 4 návštěvách. Nejlepších výsledků je však s určitostí dosaženo po 10-30 aplikacích. Hodně poničená pokožka potřebuje více času na regeneraci.

Jak musím svou kůži připravit před ošetřením?

V první řadě by kůže měla být čistá, hlavně v oblasti obličeje a dekoltu. Lze použít čistící mýdlo nebo čistící ubrousek. To zlepšuje přenos záření přímo do kůže a není blokováno nečistotou a mastnotou, která může záření pohlcovat.

Je terapie vhodná pro každý typ pleti?

Typ pleti nebo barva pleti nemá na ošetření vliv.

Může světlo poškodit oči?

Pro Vaši jistotu je ochrana očí doporučena. Terapie musí být provedena správně.

Může tato světelná terapie probíhat paralelně s ostatními druhy ošetření pleti?

Ano, může. A je doporučeno ostatní ošetření kombinovat s touto terapií.

Může terapie způsobit bolest?

Nikoliv. Terapie je plně bezbolestná a nezpůsobuje ani loupání kůže ani jiné reakce. Většina uživatelů shledává terapii velmi příjemnou.

Je tato terapie stejná jako LED, IPL, LASER a další používaná světla?

Ne, vůbec ne. Jedná se o zcela jinou terapii. Ačkoliv je zde všude jako zdroj energie světlo, jeho použití je ale rozdílné. Pro požadovaný efekt je nutná určitá vlnová délka a energie. Velmi důležitou roli hraje doba aplikace, stejně tak jako hloubka průniku záření do kůže.

Může být světelná terapie (světelná modulace) používaná při onemocnění?

Tato terapie má velmi pozitivní vliv na akné a jiná kožní onemocnění, dále pak na bolesti kloubů a kostí. Může mít také terapeutický vliv na jedince, kteří trpí depresemi. Avšak naším hlavním posláním je kosmetická terapie.

Dochází při této terapii k opálení?

Nikoliv. Tato terapie je zcela bez UV záření! Lampy nejsou v sekci UV-trubic, a proto jsou tyto trubice plně bez UV-záření! UV free!

Jsou tu nějaké nežádoucí účinky nebo kontraindikace?

Nebyly zaznamenány.

V jakých případech by měla být terapie konzultována s lékařem?

Těhotenství / Nádorová onemocnění / Dlouhodobé užívání léků / Vysoká citlivost na světlo / Kardiovasculární onemocnění

Mohu udělat nějaké chyby v průběhu terapie?

V podstatě nikoliv. Doporučené doby ošetření by neměly být překročeny a doporučená četnost návštěv by měla být dodržena pro dosažení požadovaných výsledků! Je důležité dodržet kontinuitu a terapii nepřerušovat!!!

Timeless Therapy

Collagen plus10 Anti-Aging-Lamp

Terapie 10-ti návštěv | VITALIZACE A OCHRANA

3-4 týdny

Pokožka se ozáří světlem o speciální vlnové délce 633 nm a zásobí se energií. aktivuje se látková výměna, z pleti se vyloučí toxiny, její struktura se zlepší a získá ochranu proti vlivům prostředí. Již po několika aplikacích klient získá znatelný pocit zdravé pokožky, zejména v oblasti obličeje.

Doporučená délka jedné návštěvy:

Zpočátku | 10 minut,

Následné zvýšení na | 15-20 minut

Terapie 20-ti návštěv | OBNOVA, REGENERACE A PROČIŠTĚNÍ

5-7 týdnů

Zanícená místa na kůži a nečistoty se rychleji zhojí. Pleť pak vypadá svěžejší, zdravější a jasnější. Zákazníci uvádějí, že kůže je vláčnější, hydratovaná a mají příjemnější a uvolněnější tělesný pocit.

Doporučená délka jedné návštěvy:

Zpočátku | 10 minut,

Následné zvýšení na | 15-20 minut

Terapie 30-ti návštěv | ZPEVNĚNÍ, NAPNUTÍ A OMLAZENÍ

8-10 týdnů

Kolagenová struktura se zesílí, což bezprostředně ovlivní zpevnění a napnutí pokožky. Vyplní se jemné i hlubší vrásky, zejména v oblasti obličeje, čímž se zmírní přirozené známky stárnutí. Kůže také získá zpět svoji pevnost a pružnost, což je základní předpoklad boje proti celulitidě.

Doporučená délka jedné návštěvy:

Zpočátku | 10 minut,

Následné zvýšení na | 15-20 minut

Doplňková péče k Timeless Therapy

Kosmetika Collagen Plus10

TIMELESS  - Kosmetická podpora pro maximální výsledek terapie. Aplikujte po ošetření na obličej a problémové partie.

Výživový doplněk Collamin

COLLAMIN - Nutriční doplněk stravy k dennímu užívání pro efektivnější zpevnění kolagenové struktury v kůži.  Užívejte 3 krát denně 2 tablety a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 Kolagenový korektor Zen Tastic

ZEN TASTIC - Kolagenový korektor pro rychlé optické osvěžení pleti v obličeji, zejména v oblasti spánků a očí.  Nanášejte denně ráno a večer v tenké vrstvě.

 Doporučení

Ošetření provádějte 2-3 krát týdně dle potřeby a osobního pocitu. Výsledky terapie závisí na individuálním typu kůže a životním stylu jednotlivce. Znatelně vyšší efekty garantujeme při používání doplňkových přípravků Collagen Plus10 Timeless Therapy.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

California Tan Logo       Devoted Creations Logo       Emerald Bay Logo       Hawaiiana Logo       MR International Logo       TannyMaxx Logo

© Solární svět SunWorld 2001 – 2022 | solární kosmetika | solární studia | solárium Praha

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz