NOVINKY

arr3Nová řada MR International  O našich vynikajících solárních produktech. Pokud hledáte nejvyšší kvalitu opalovacích výrobků,...

KONTAKTY

Sun World s.r.o.
Šafránkova 1238/1,
15500, Praha 13
tel: +420 777 653 501
info(a)sunworld.cz
Fakturační adresa: Sun World s.r.o.
Karla Engliše 3211/1, 15000, Praha 5

Velkoobchod
Velkoobchod

Nabízíme spolupráci v oblasti velkoobchodního prodeje solární kosmetiky. Klasická forma spolupráce zahrnuje objednání zboží přes internet či telefonicky s následným dodáním do Vaší firmy nebo osobním odběrem u nás v sídle společnosti. Při této formě spolupráce nabízíme zajímavé ceny na sortimentu kosmetiky.

Podmínky k získání velkoobchodních cen:

  • kupující musí být registrovaná firma s IČ (provoz solárního studia, kosmetický salon, internetový obchod prodávající solární kosmetiku, provozovatel fitness centra atp.)
  • velkoobchodu bude na základě žádosti umožněn přístup k velkoobchodním cenám již při první objednávce
  • hodnota každé objednávky musí být minimálně 2000,- Kč bez DPH. Do částky se nepočítá doprava, však v případě objednávky za 3000,- Kč vč. DPH doprava a balné je zdarma.

Chcete nakupovat u nás za velkoobchodní ceny?

K získání velkoobchodních cen musíte být registrování na našem e-shopu www.sunworld.cz.

Postupujte dle návodu:

a. Pokud již máte registraci, přihlaste se uživatelským jménem a heslem a začněte nakupovat.

Přihlásit se

b. Pokud registraci ještě nemáte, registrujte se. Při registraci vyplňte v sekci Vaše adresa také fakturační adresu a IČ. Odešlete mail s žádostí o velkoobchodní ceny na info(zavináč)sunworld.cz. Vyčkejte na potvrzující mail o přidělení velkoobchodních cen, po dalším přihlášení se Vám již budou zobrazovat velkoobchodní ceny.

Hezké nakupování za velkeobchodní ceny Vám přeje tým SUN WORLD.